Kas yra Mulberry šilkas ir jo savybės grožiui?

Mulberry (liet. šilkmedžio) šilkas yra auksčiausios kokybės ir brangiausia natūralaus šilko rūšis.
Pluoštas yra ilgesnis ir vienodesnis. Todėl audinys yra lygesnis ir patvaresnis, turintis Anti-aging savybių.
Damuzel Mulberry šilkas yra užsakomas ir audžiamas specialiai šilko užvalkaliukų gamybai. Ypatingai slidus, švelnus ir tinkamo storio. Kad būtų malonu miegoti ir būtų pasiekta maksimali nauda bei rezultatai plaukams ir odai. 
R
ekomenduojame ant Mulberry šilko miegoti esant aknės išvargintai odai, sausai odai, dehidratuotai odai, sergant dermatitu, keratoze ar kitomis odos ligomis. Mūsų šilko audinys ypatingai švelnus plaukų kutikulėmis. Apsaugo nuo šiaušimosi, plaukų išsausėjimo, išsišakojusių galiukų, sumažina plaukų slinkimą. Reguliariai miegant ant šilkinio pagalvės užvalkalo gali akivaizdžiai pagerėti plaukų būklė.
Anti-aging savybės. Mulberry šilkas  neištraukia drėgmės iš odos ir nesugeria nakčiai užteptų kremų ar serumų priešingai nei medvilniai pagalvių užvalkalai. Naudojant šilkinius miego akinius apsaugo nuo "miego raukšlių", žąsies kojalių raukšlių susidarymo akių srityje.
Mūsų šilkas taip pat yra 100% Hipoalergiškas. Tinka alergiškiems žmonėms. Gamybos procese nenaudojami chemikalai. Visi mūsų gaminiai sertifikuoti tarpautiniu ekologiškumo sertifikatu OEKO-TEX®. Šiam sertifikatui gauti aplikavimas ir dokumentų paruošimas vyksta kiekvienais metais iš naujo.
Visi gaminiai rankų darbo.